Zmiany planu oraz informacje bieżące są podawane w ogłoszeniach dzienniczka.

W dniu 29 września Gmina Błonie podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn.: „Błońskie szkoły kompetencji”.

Celem projektu jest: podniesienie kompetencji kluczowych z zakresu: technologii informacyjno-komunikacyjnych, nauk matematyczno-przyrodniczych, języków obcych oraz umiejętności uniwersalnych takich jak: kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość, umiejętność pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, umiejętność rozumienia, krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, umiejętność uczenia się, w tym rozwijanie indywidualnego podejścia do ucznia, szczególnie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi u uczniów szkół podstawowych na terenie Gminy Błonie. Dzięki projektowi Szkoły zostaną wyposażone w nowoczesne pomocy dydaktyczne.

W projekcie weźmie udział 1000 uczniów błońskich szkół podstawowych.

Całkowita wartość projektu: 2 351 891,91 zł

Dofinansowanie projektu: 1 999 098,40 zł w tym UE: 1 881 513,53 zł, BP: 117 584,87 zł

Szkoła Podstawowa nr 4 w Błoniu, w związku z realizacją projektu Błońskie Szkoły Kompetencji, poszukuje nauczycieli do prowadzenia zajęć projektowych. Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego ( 3 godziny zajęć ) oraz nauczyciela do prowadzenia zajęć z programowania ( 2 godziny ) oraz robotyki i programowania ( 4 godziny ). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy – sp4blonie@gmail.com

Projekty czytelnicze, w których uczestniczą najmłodsi uczniowie

Obiady w szkole

W roku szkolnym 2020/2021 obiady do szkoły będzie dostarczała firma Pora Karmienia, która przygotowywała je również w latach poprzednich.

Obiad składa się z drugiego dania z kompotem, koszt 10 złotych.

Rodzice, którzy chcą wykupić posiłek dla dziecka kontaktują się indywidualnie

z p. Małgorzatą Świetochowską - 600 276 821.

Prosimy także o przesłanie takiej informacji do dyrektora lub wicedyrektora, ułatwi nam to ustalenie grafiku pór spożywania posiłku przez dzieci.

To była magia!!!!!!!!!!. Dziękujemy gościom i organizatorom. Wszyscy bawiliśmy się świetnie.

Historyczne pierwsze zdjęcie Szkoły Podstawowej nr 4

adres: Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Narutowicza 4
05-870 Błonie
e-mail: sp4blonie@gmail.com
dyrektor szkoły: Dorota Berlińska
sekretarz szkoły: Urszula Felczak
Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8.30 - 15.00.