Serdecznie witamy na stronie internetowej świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4. Pracujemy  codziennie od godz. 7:00 do godz. 17:30. Można do nas przyjść przed lekcjami lub zaraz po i wziąć udział w różnych zabawach proponowanych przez uczniów lub nauczyciela. Zapraszamy Was na zajęcia sportowe, plastyczne, medialne, relaksacyjne i gry planszowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można tu miło spędzić czas, pobawić się lub odrobić pracę domową.

• Jedną z milszych chwil w naszej świetlicy jest czas, kiedy udajemy się do biblioteki, aby posluchać bajek.

07.03.2022 13:21 | więcej »
  • Jednym z zadań naszej świetlicy szkolnej jest codzienna pomoc w odrabianiu pracy domowej.

07.03.2022 13:22 | więcej »
  • Samoloty w świetlicy

W   świetlicy zawsze jest ciekawie. Różne konkursy pozwalają odpocząć po lekcjach i dobrze się bawić. Dziś został zorganizowany konkurs na najszybszy i najdalszy lot papierowych samolotów.
    21.02.2022 16:44 | więcej »
  • Gramy w świetlicy
    Jednym ze sposobów na jesienną nudę są gry planszowe i puzzle. W naszej świetlicy dużo czasu spędzamy na tego typu zabawach. O wiele szybciej mija nam czekanie na Rodziców.
    20.10.2020 20:26 | więcej »
  • Zajęcia taneczne

Karnawał już za nami ale miło powspominać czas zabawy i radości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć wokalno- tanecznych.

03.03.2020 16:39 | więcej »
  • Szopki w świetlicy
    Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi rosną nasze emocje. Kiedy czekanie dłuży się w nieskończoność, my nie próżnujemy. W tym tygodniu, w świetlicy z panią Anią Sreberską tworzymy szopki. Nasze prace zostaną wystawione podczas kiermaszu bożonarodzeniowego, który odbędzie się 8.12 w Centrum Kultury. Zapraszamy do obejrzenia i zakupów.
    04.12.2019 20:36 | więcej »
  • Świetlica - eksperymenty

W piątek nasza koleżanka Hania przygotowała dla nas eksperymenty. Jednym z nich była nauka czyszczenia monet. Spodobała nam się ta praca, tym bardziej, że każdemu z nas udało się oczyścić po kilka groszy. Następnie odbył się konkurs puszczania baniek mydlanych. Po wielu probach laureatką została Maja- jej bańka była największa!

24.11.2019 22:00 | więcej »
  • Plastycznie w świetlicy
    A to nasze pomysły na prace plastyczne. Czy pochmurny dzień musi być smutny? Na pewno nie w naszej świetlicy!!!
    19.11.2019 20:44 | więcej »
  • Zabawa w świetlicy
    Ostatnie cieplejsze promyki listopadowego słoneczka wykorzystujemy na zabawy na świeżym powietrzu. Zabawy z chustą zawsze dostarczają nam dobrej energii i wielu radosnych chwil. Dzięki niej integrujemy się jeszcze bardziej.

19.11.2019 20:42 | więcej »
  • Przygotowania

Dziś w świetlicy praca wre. Wycinamy, kleimy i malujemy.
    Powstają czarodziejskie kapelusze, różdżki i zajączki.
    A wszystko to przygotowania do zbliżającej sie Maksymiliady.

14.11.2019 16:34 | więcej »
  • Świetlica-piłkarzyki
    Dziś podzieliliśmy się na dwie grupy i zorganizowaliśmy rozgrywki w piłkarzyki. Emocji było co niemiara, gdyż każdy z nas chciał grać jako pierwszy. Dobrze, że nasze zawody odbywały się późnym popołudniem, dzięki temu mogliśmy w pełni oddać się piłkarskim emocjom.

25.10.2019 21:41 | więcej »
  • Wolontariusze w świetlicy
    Najwięcej radości sprawia nam, kiedy na zajęcia świetlicowe przychodzą do nas Wolontariusze. Wymyślają nam wtedy wiele zabaw, organizują zawody i uczą wielu gier. W dniu dzisiejszym odwiedziły nas Wolontariuszki z klasy 8a i 8b. Korzystając z pięknej pogody wyszliśmy na boisko szkolne. Przez ponad godzinę koleżanki bawiły się z nami w berka, gąski do domu i wymyślały wiele innych gier zręcznościowych.
    25.10.2019 21:41 | więcej »
  • Kiedy jesteśmy już bardzo zmęczeni, gdy po południu wracamy z boiska lub z sali gimnastycznej, wtedy przychodzi czas na relaks i oglądanie bajek. Wyciągamy wtedy materace, pufy i wyciszamy się. Jak miło wink

15.03.2018 19:05 | więcej »
  • A nasze zabawy w sali fitness wyglądają tak. Pozdrawiamy i zapraszamy do wspólnej zabawy, bo u nas na świetlicy nikt nigdy się nie nudzi 🙂