Sukcesy sportowe

Za nami  już kolejny etap zawodów w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które tym razem odbyły się w Kamionie. Na Międzypowiatowych  rozgrywkach reprezentowało nas dwoje uczniów: Oliwia Rylska z klasy VII oraz Bartosz Suchorab z klasy VIII. Także i tym razem pokazali że ich ciężka praca i talent przynosi efekty. Oliwia na 800m była bezkonkurencyjna i przywiozła złoto, natomiast Bartosz na 1000m uplasował się na 10 miejscu. Oboje tym samym będą reprezentowali nas 29 kwietnia na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach przełajowych Szkół Podstawowych na szczeblu wojewódzkim.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

.