Sukcesy najmłodszych

Miło nam ogłosić ,że nasza szkoła uzyskała CERTYFIKAT za wprowadzanie uczniów w świat wartości  i kultury, w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Z kulturą mi do twarzy". Natomiast nasi uczniowie zdobywają wysokie osiągnięcia w różnych dziedzinach. Mamy się czym pochwalić .Sami zobaczcie.

Tymon Skrzos kl 1A-3 miejsce w MIĘDZYNARODOWYM konkursie matematycznym ABAKUS w rankingu globalnym ,w kategorii Proste +- 8-15 lat.

Maja Kawka-kl 2A-8 miejsce w MIĘDZYNARODOWYM konkursie matematycznym ABAKUS w rankingu globalnym ,w kategorii Mali Przyjaciele 8-15 lat.

Ida Torucka -KL. 1A ,20 miejsce W Międzynarodowym konkursie matematycznym "Mistrz szybkiego mnożenia".

Igor Wagner -1A, 14 miejsce

Wiktor Prokopek -1b, 12 miejsce.

W klasach pierwszych wzięło udział ponad 300 uczniów!

Marysia Latuszek -kl 3.

Jan Trzciński -kl3

Lena Gołębiowska-kl 3

Julia Wiśniewska KL 1 A -WYRÓŻNIENIE w XX Powiatowym konkursie „Wydajemy własną Książkę”.

Lena Olczak kl 3 -Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Błonie

Miejsce 1 Lena kat.10-11H Solistka

Miejsce 2  Lena & Wiktor kat.10-11H