Informacje organizacyjne 2020 Spotkanie integracyjne Wyprawka szkolna Rekrutacja - Informacje dla rodziców kandydatów do klasy pierwszej Rejon SP nr 4

Informacje organizacyjne 2020

Informacje organizacyjne dla rodziców uczniów klas.

- Listy klas I są do wglądu w szkole, na tablicy przy wejściu głównym. Informacje na ich temat można uzyskać telefonicznie  w godzinach pracy sekretariatu: 13 - 22 lipca godzina 11.00 – 14.00,  27 – 31 lipca godzina 9.00 - 16.00, po 19 sierpnia   godzina  9.00-16.00 lub mailowo sp4blonie@gmail.com

- Informacja o wyprawce szkolnej, w którą należy wyposażyć dziecko jest dostępna na stronie szkoły – zakładka Informacje dla klas I/wyprawka szkolna

- Na początku roku szkolnego dzieci wypożyczą  podręczniki i ćwiczenia z biblioteki szkolnej, rodzice zaopatrują uczniów w materiały i akcesoria określone w wyprawce.

- Spotkanie integracyjne dzieci i rodziców z wychowawczyniami odbędzie się 26 sierpnia, środa o godzinie 17.00. W programie będą: zajęcia dzieci  z wychowawczyniami,  spotkanie rodziców z dyrektorem, specjalistami, wychowawczyniami, zabawy integracyjne dzieci. Całe spotkanie może potrwać około 1,5 godziny.

- Na spotkaniu zostaną przekazane informacje dotyczące zapisów dzieci do świetlicy szkolnej oraz na obiady (jeżeli w nowym roku szkolnym będzie taka możliwość).