Ważne telefony Godziny pracy Pedagog szkolny- Dorota Zięba Pedagog szkolny - Izabela Wolska Psycholog - Anna Gruber-Whybra Zajęcia specjalistyczne To, co nas wyróżnia... Terapeuta pedagogiczny- Dorota Zięba Logopeda - Lucyna Aninowska - Maciejewska

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Zajęcia specjalistyczne

Szkoła oferuje wielowymiarowe wsparcie z zakresu pedagogicznego i psychologicznego. Obecnie z dziećmi pracuje pedagog, psycholog, logopeda, pedagog- terapeuta oraz nauczyciel współorganizujacy kształcenie integracyjne.

Dostępne sa następujące formy pomocy dla naszych uczniów:

- stypendia ( naukowe, socjalne, sportowe)

- dożywianie ( obiad i możliwość zakupienia posiłku)

- terapia pedagogiczna ( zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia logopedyczne, zajęcia wyrównawcze, z elementami treningu twórczości, z elementami Treningu Umiejętności Społecznych, z wykorzystaniem terapii poznawczo- behawioralnej)

- doradztwo zawodowe

- profilaktyka

- organizacja czasu wolnego w sposób konstruktywny i modelujący postawy społeczne (rajdy po Puszczy Kampinoskiej, Zima i Lato w Mieście, Tygodnie Talentów, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia sportowe, zajęcia z ceraminki, koła zainteresowań, projekty miedzynarodowe)

- stały monitoring potrzeb i oczekiwań uczniów i ich rodziców

- stała współpraca specjalistów z wychowawcami klas.