Informacje dla rodziców kandydatów do klasy pierwszej Dokumenty do pobrania Sprawy organizacyjne Podręczniki i wyposażenie Rejon SP nr 4 Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

Rekrutacja do klasy pierwszej

Rejon SP nr 4

Ulice wchodzące w skład obwodu Szkoły Podstawowej nr 4 od  1 września 2017 roku.

Al. Matki Bożej Bolesnej, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Bykowskiego, Dobrzyńskiego, Kombatantów, Kamosińskiego, Karczewskiego, ks. Prałata Kniołka, Kościuszki, Lesznowska, Mazowiecka, Narodowych sił zbrojnych, Narutowicza, Niemstaka, Piwna, Polna, Poprzeczna, Solidarności, Spacerowa, Staszica, Stefana Szparagi, Szarych Szeregów, Traugutta, Trojańczyka, Warszawska, Wąska.