Informacje dla rodziców kandydatów do klasy pierwszej Dokumenty do pobrania Sprawy organizacyjne Podręczniki i wyposażenie Rejon SP nr 4 Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

Rekrutacja do klasy pierwszej

Podręczniki i wyposażenie

Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej otrzymają we wrześniu na zasadach wypożyczenia zestawy podręczników i materiałów edukacyjnych.

Informacje o podręcznikach do religii przekaże katecheta po rozpoczęciu roku szkolnego.

Uczniowie powinni być wyposażeni w zeszyty, przybory do pisania, materiały do zajęć plastycznych. ( Uczniowie klasy I zgodnie z wykazem wyprawki )

Uczniowie klasy IV będą realizować następujące przedmioty, do których powinni posiadać zeszyty: język polski, matematyka, język angielski, historia, przyroda,  muzyka, plastyka, informatyka,  technika,  religia i język niemiecki jako przedmiot dodatkowy.  Na zajęcia wychowania fizycznego uczeń powinien mieć strój sportowy.

W klasie VII realizowane będą: język polski, matematyka, język angielski, język niemiecki, historia, geografia, biologia, chemia, fizyka, muzyka, plastyka, informatyka, religia – do tych przedmiotów potrzebne są zeszyty, na wychowanie fizyczne – strój sportowy.

W szkole zmieniamy obuwie – wymagane jest lekkie obuwie sportowe na jasnej podeszwie. Wygodne, bezpieczne i  niebrudzące podłogi.  Mile widziane obuwie bez nadmiernego „szpanu” ( w razie kłopotów ze zrozumieniem prosimy rodziców o wyjaśnienie młodym ludziom znaczenia słowa „szpan”).