Nawigacja

Wiadomości

Informacje dla rodziców kandydatów do klasy pierwszej Dokumenty do pobrania Sprawy organizacyjne Podręczniki i wyposażenie Rejon SP nr 4 Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

Rekrutacja do klasy pierwszej

Sprawy organizacyjne

Najważniejsze sprawy organizacyjne.

Świetlica szkolna będzie czynna rano od godziny 7.00 do 8.00 (czas rozpoczęcia lekcji) i po zajęciach lekcyjnych do godziny 17.30. Zgłoszenie dziecka do świetlicy można pobrać w sekretariacie lub ze strony szkoły i złożyć u wychowawcy.

zgloszenie_doswietlicy.docx

Obiady do szkoły, podobnie jak do innych błońskich placówek, będzie dostarczać firma Pora karmienia. Koszt posiłku: drugie danie i kompot 8,50 zł; posiłek bez kompotu 8,00 zł. Aby zgłosić dziecko na obiady należy skontaktować się z p. Małgorzatą Świętochowska, 600 276 821.  Dziecko można zapisać na określony czas lub z jednodniowym wyprzedzeniem na konkretne dni, płatność z góry, rozliczana po zakończeniu miesiąca. Obiady będą spożywane po lekcjach lub w czasie dużej przerwy.

Dojazd do szkoły – autobusy przywożące uczniów do szkoły będą zatrzymywały się naprzeciwko budynku szkolnego.

W zakładce - dokumenty do pobrania jest rozkład jazdy i regulamin dowozu.

Szatnia szkolna – kluczyki do szafek ubraniowych uczniowie otrzymają do końca pierwszego tygodnia nauki – do tego momentu nie korzystamy z szatni. Uczniowie klasy I korzystają ze swojej szatni.

Podręczniki uczniowie otrzymają na zasadach wypożyczenia, należy je zwrócić po zakończeniu danego roku nauki. Podręczniki będą systematycznie wypożyczane w bibliotece szkolnej w ciągu najbliższych dnia. Prosimy o obłożenie (nie używamy samoprzylepnych okładek) i podpisanie książek zgodnie ze wskazówkami nauczycieli. Uczniowie klasy I otrzymają podręczniki od wychowawczyni.

 

 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa