O mnie Klasa 5 - nauczanie zdalne Klasa 4 - nauczanie zdalne Klasa 7 - nauczanie zdalne Klasa 8 - nauczanie zdalne Klasa 6c - nauczanie zdalne Klasa 6f - nauczanie zdalne Zasady oceniania Projekty, konkursy, prace dodatkowe Niemiecki w sieci Album fotograficzny

Jolanta Ciesielska-Pleban

Klasa 6f - nauczanie zdalne

Drodzy uczniowie!
W tej szczególnej sytuacji proponuję Wam porcję zadań powtórzeniowych z działu jedzenie. Przesyłam Wam link do Padleta. Pierwsze zadanie może wymagać logowania - jeśli nie macie konta na Socrative, opuszczacie to zadanie. Będę przysyłać linki do różnych quizów, jeśli macie wątpliwości, pytania - piszcie do mnie Librusem. A może ktoś chciałby samodzielnie przygotować zadania związane z tym działem (learningapps, quizlet, quizizz, zapewne znacie też inne platformy)?  Miłej pracy nad niemieckim, a może raczej zabawy z niemieckim :) Trzymajcie się zdrowo, dbajcie o siebie i najbliższych!
Deutschlehrerin

Link do Padleta: