O mnie Język angielski Klasy 8 nauczanie zdalne Klasy 5 - nauczanie zdalne klasy 6 - nauczanie zdalne

Nowik Monika

klasy 6 - nauczanie zdalne

Zadania na dwie lekcje na 16.03 i 17.03

ponieważ tekst jest nieco dłuższy i jest kilka dodatkowych ćwiczeń rozłóżcie materiał na dwie części

Witam,
w tym tygodniu skupimy się na powtarzaniu wiadomości ,nie na nowych treściach.
Zadanie na dziś i jutro ponieważ tekst jest dośc długi.
W podręczniku na stronie 116 jesy tekst o Thanksgiving czy Święcie Dziękczynienia w USA.
Proszę przetłumaczyć tekst pisemnie do zeszytu, ,wypisać wszytskie nowe słówka , przetłumaczyć na język polski,następnie zrobić ćwiczenie 2.Praca będzie oceniona po powrocie do szkoły.
Good luck

Zadania na ostatnią , trzecią lekcję w tym tygodniu.

Proszę kliknąć w poniższy link.najperw pojawi się zdjęcie podręcznika z poziomem 1 ,prosze kliknąć napis Steps Plus po prawej stronie , pojawią sie podręczniki 1,2,3.Klikacie wówczas na podręcznik dla klasy 6 i robicie zadania Unit 1,2,3,4,5.