O mnie Język angielski Klasy 8 nauczanie zdalne Klasy 5 - nauczanie zdalne klasy 6 - nauczanie zdalne

Nowik Monika

Zadania na 16.03

Witam,
dzisiejsze zadanie pozwoli utrwalić materiał przerobiony w tym roku szkolnym.Nie będzie trudny ;)
W książce na stronie 117 sa ćwiczenia powtórzeniowe.Dziś proszę zrobić ćwiczenie 1,4,5 i 7.
1 - podpisz obrazki
4.w puste kwadraciki wpisz brakujące literki - to sa głównie wzory i materiały - typu skóra czy w paski.
5.W wolne miejsca wpisz słówka z ramki
7.Opisz w co jest ubrana dowolna osoba ze zdjęcia zaczynając słowami - She/He is wearing
Wszystkie zadania przepisujemy do zeszytu.
Good luck

Zadania na 17.03

Witam ,
Dzisiaj poproszę o zrobienie w zeszycie ćwiczeń ze strony 118 z podręcznika .
Ćw.1 należy podpisać obrazki wykorzystując słówka z ramki
Ćw2.ćwiczenie   jest na płycie CD (numer nagrania 3.34 ) posłuchajcie i sprawdźcie czy dobrze podpisaliście obrazki w ćwiczeniu 1
Ćw.4 W puste kwadracki wpisz brakujące literki
Ćw.5 Podkreślne wyrazy są błędne .Zameń je na wyrazy poprawne.
Jest to materiał powtarzający Unit 2 więc nie powinno być problemów.
Good luck

Zadania na 18.03 dla 5 a i na 20.03 dla 5 b

Proszę kliknąć w link ,wyświetli sie podręcznik z poziomem 1 ,następnie klikamy na napis Steps Plus i wówczas  wybieramy poziom 2 (wyświetli się wasz podręcznik )proszę wykonać zadania do Unitów 1,2,3,4,5 - to bardzo krótkie zadania.