Nawigacja

Wiadomości

Lista nauczycieli

E-mail
Foto Dorota Ambroziak AMBR Wychowawca: VIC
doramba@wp.pl
Foto Anita Bajor BAJOR Wychowawca: VIII A
anitkabajor@o2.pl
Foto Dorota Berlińska BER
dobergim@o2.pl
 
 
Barbara Borowska BOR
borowska.bm@gmail.com
 
 
Katarzyna Chojnacka CHOJN
Foto Jolanta Ciesielska Pleban PLEBAN
jola.szkola@gmail.com
 
 
Anna Cieślak AC Wychowawca: IA
 
 
Barbara Gazda Lewandowska Gazda
bdgazda@gmail.com
 
 
Izabela Grabowska Grab
Foto Anna Gruber A. G.
gruber.anna55@gmail.com
 
 
Teresa Jarkowska JARK
 
 
Katarzyna Kander Kander
Foto Mariola Kopańska Wyrzykowska KOP Wychowawca: V B
makowyrz@interia.pl
Foto Alicja Kubiak KUBIA Wychowawca: V A
alutekk05@gmail.com
 
 
Joanna Kulesz Kul.
joanna-kulesz@wp.pl
 
 
Marlena Kulmanowska-Kawka Kulman Wychowawca: III
marlenakaw@wp.pl
Foto Adam Łuczak A. Ł.
 
 
Anna Markowicz AM
 
 
Agnieszka Napiórkowska Nap Wychowawca: IB
napiorkowska@onet.eu
Foto Sylwia Nowicka NOW Wychowawca: VIF
sylwianowicka-83@o2.pl
Foto Monika Nowik NOWIK
 
 
Beata Potępska Pot
 
 
Edyta Rędzińska RED
 
 
Agnieszka Rutkowska RUTK
arutkowska10@wp.pl
 
 
Agnieszka Sołowiej-Głuszek Sołow.
asg.sp4@wp.pl
 
 
Elżbieta Sowińska Sow
Foto Anna Sreberska SREB
anna.sreberska@neostrada.pl
Foto Joanna Szymańska SZYM Wychowawca: VII
szjoanna11@wp.pl
Foto Agnieszka Walczak Baśkiewicz WALCZ Wychowawca: IV
walaga@poczta.onet.pl
 
 
Agnieszka  Wiśniewska Wiśń
agnieszka.winiewska@gmail.com
Foto Teresa Wojciechowska WOJC
tewojc@gmail.com
 
 
Dorota Zięba ZIĘBA Wychowawca: VIII B
Foto

Foto

Foto

Więcej fotografii

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa