Nawigacja

Wiadomości

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Dorota Ambroziak Dorota Ambroziak
d.ambroziak@sp4blonie.pl
 
 
Anita Bajor Anita Bajor Wychowawca: V
a.bajor@sp4blonie.pl
 
 
Dorota Berlińska Dorota Berlińska
d.berlinska@onmicrosoft.com
 
 
Barbara Borowska Barbara Borowska
b.borowska@sp4blonie.pl
 
 
Anna Borówka BOR
 
 
Anna Cieślak Anna Cieślak
acieslak@sp4blonie.pl
 
 
Izabela Grabowska Grab
 
 
Anna Gruber Gruber
 
 
Agnieszka Hamid Agnieszka Hamid
a.rutkowska@sp4blonie.pl
 
 
Teresa Jarkowska Teresa Jarkowska
t.jarkowska@sp4blonie.pl
 
 
Mariola Kopańska Wyrzykowska Mariola Kopańska-Wyrzykowska
m.wyrzykowska@sp4blonie.pl
 
 
Joanna Kulesz Joanna Kulesz
j.kulesz@sp4blonie.pl
 
 
Marlena Kulmanowska-Kawka Marlena Kulmanowska Kawka
m.kawka@sp4blonie.pl
 
 
Marta Lisowska LIS
 
 
Adam Łuczak Adam Łuczak
a.luczak@sp4blonie.pl
 
 
Alicja Małkowska Alicja Małk
a.kubiak@sp4blonie.pl
 
 
Agnieszka Napiórkowska Agnieszka Napiórkowska
a.napiorkowska@sp4blonie.pl
 
 
Sylwia Nowicka Sylwia Nowicka
s.nowicka@sp4blonie.pl
 
 
Monika Nowik Monika Nowik
m.nowik@sp4blonie.pl
 
 
Elżbieta Sowińska Elżbieta Sowińska
e.sowinska@sp4blonie.pl
 
 
Anna Sreberska Anna Sreberska
a.sreberska@sp4blonie.pl
 
 
Joanna Szymańska Joanna Szymańska Wychowawca: IV
j.szymanska@sp4blonie.pl
 
 
Agnieszka Walczak Baśkiewicz Agnieszka Walczak Baśkiewicz Wychowawca: VI
a.baskiewiczs@sp4blonie.pl
 
 
Agnieszka  Wiśniewska Agnieszka Wiśniewska
a.wisniewska@sp4blonie.pl
 
 
Teresa Wojciechowska Teresa Wojciechowska
t.wojciechowska@sp4blonie.pl
 
 
Izabela Wolska Izabela Wolska
i.wolska@sp4blonie.pl
 
 
Łukasz Wrona Wrona
 
 
Sylwia Zachwieja Sylwia Zachwieja
 
 
Alesja Zawadzka Alesja Zawadzka
 
 
Dorota Zięba Dorota Zięba
d.zieba@sp4blonie.pl

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa