Nawigacja

Wiadomości

  • Maksymilianalia
    26.10.2016
    W Niepokalanowie 8 października 2016 r. zakończyły się obchody 75. rocznicy męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana - Maksymilianalia 2016. Wzięły w nich udział środowiska kolbiańskie z całej Polski oraz grupa Polonii amerykańskiej.Uczniowie naszego Gimnazjum pełnili rolę wolontariuszy.
    Podczas uroczystości zostały odczytane listy od Prezydenta RP i Pani Prezes Rady Ministrów. O swojej fascynacji postacią ojca Maksymiliana opowiadał minister zdrowia p. K.Radziwiłł, który wybrał św. Maksymiliana za swego patrona podczas bierzmowania.
    Gdy zawitaliśmy do zakonu franciszkanów, dostaliśmy plakietki wolontariusz i oprowadzaliśmy pielgrzymów po kompleksie. Część z nas miała za zadanie wydawać pamiątki honorowym dawcom krwi a Gabrysia z 1a z pomocą Laury wypisały ponad 40 dyplomów. Można było tam zobaczyć Sanktuarium Matki Bożej Niepokalanej i św. Maksymiliana Marii Kolbego, muzeum dotyczące naszego Patrona, pierwszą drewnianą kaplicę, autentyczny Papamobile, muzeum straży pożarnej i kilka innych miejsc. Nieco później rozpoczęła się msza święta na cześć M. Kolbego i sztandary z całej Polski - w tym oczywiście nasz- weszły do kościoła. Msza została przeprowadzona uroczyście, z mądrym kazaniem wygłoszonym przez biskupa Markowskiego. Po mszy wszyscy zebrali się i zjedli razem pyszną grochówkę przygotowaną przez zakonników.
    (J.Fabisiak)
  • Regulamin konkursu
    12.10.2016 Zapraszamy do udziału w konkursie
     W hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II
    TEMATYKA KONKURSU:
    Życie i działalność Jana Pawła II
    Światowe Dni Młodzieży -  Kraków 2016
    ORGANIZATOREM KONKURUSU jest
    Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bieniewicach 
    Konkurs odbędzie się
    21. 10. 2016 r. w Zespole Szkół  im . Jana Pawła II w Bieniewicach
    PATRONAT:
    Burmistrz Miasta i Gminy Błonie
    Proboszcz Parafii Św. Trójcy w Błoniu
    Dyrektor Z.S. im. Jana Pawła II w Bieniewicach
    PIERWSZY ETAP -  SZKOLNY
    Organizuje w szkole katecheta
    DRUGI ETAP -  FINAŁ :
    Szkołę reprezentuje jedna  pięcioosobowa drużyna z klas I - III

    KATEGORIE I ZAKRES PROBLEMATYKI KONKURSOWEJ
    I.WIEDZA
    biografia Karol Wojtyła - Jan Paweł II
    Podstawowe wiadomości nt. Światowych Dni Młodzieży -  Kraków 2016
    II. PLASTYKA
     Papież Franciszek - nauczyciel i świadek miłosierdzia
     Na podstawie wydarzeń Światowych Dni Młodzieży - Kraków 20016. Szkołę reprezentuje po 10 prac plastycznych na poziomie klas:  I-III, FORMAT A-3.
    ZASADY RYWALIZACJI DRUŻYN:
    Finał przebiegać będzie w 2-ch etapach:
    1.Test pisemny
    2.Los szczęścia  - w razie potrzeby - dodatkowe pytania w formie ustnej zostaną przedstawione trzem finalistom.

     
  • Wolontariat w Dom Pomocy Społecznej w Bramkach

    Wolontariat w Dom Pomocy Społecznej w Bramkach

    Wszystkich uczniów zainteresowanych wolontariatem w Domu Pomocy Społecznej w Bramkach serdecznie zapraszam na spotkanie z Panią  Marianną Frydrych, ktore odbędzie się 3 czerwca (poniedziałek) o 14:15. Spotykamy się pod pokojem nr 20. 

                                                                                                                                                                                                             Anna Gruber

     

  • VI  ŚDTM
    07.10.2016 W tym roku Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który obchodzimy zawsze w ostatni piątek września wypadł w dniu naszego szkolnego rajdu. Dlatego matematyka była przewodnim tematem rajdu. Podczas marszu i przy ognisku w Roztoce uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne. Najlepszy wynik uzyskała klasa IIIA. Gratulacje.




    Już w dniu poprzedzającym święto w szkole pojawiły się plakaty promujące tabliczkę mnożenia.
    Wyróżnienia za pomysł i wykonanie plakatu otrzymali:
    Patryk Burdziński – klasa IIIA,
    Adam Karlicki – klasa IIB,
    Tomasz Wojciechowski – klasa IID,
    Natalia Kanut – klasa IC,
    Dagmara Grabarek – klasa ID.  
    Z racji święta wszyscy uczniowie otrzymali prezenty w postaci bardzo dobrych ocen z kartkówki z tabliczki mnożenia.
    Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w promowanie matematyki na wesoło.
     
     

     
  • Wyjazd do teatru

      W piątek 5 kwietnia będzie kolejny wyjazd do teatru .

    Tym razem na sztukę "Wszędzie jest wyspa tu" .

    Tradycyjne po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami.

  • Rajd 2016
    02.10.2016 W ostatni piątek września my, pierwszoklasiści, mieliśmy okazję poznać jedną z tradycji naszej nowej szkoły - wzięliśmy udział w rajdzie po Puszczy Kampinoskiej. Rano cała szkoła wyjechała  autokarami z Błonia. Uczniowie z klas drugich i trzecich wędrowali z Julinka lub Łubca. Po dojściu do Roztoki Samorząd Szkolny przygotowywał dla nas zadania i zagadki . My, uczniowie z klas pierwszych, nie pojechaliśmy tam, gdzie reszta szkoły. Dwoma autokarami dotarliśmy do miejscowości Kępiasta i ruszyliśmy w las. Po drodze widzieliśmy pomnik poświęcony ofiarom ll Wojny Światowej. Wędrowaliśmy przez Kampinoski Park Narodowy, przepiękny o tej porze roku. Na początku wszyscy byli zadowoleni i pełni energii, lecz po jakimś czasie i pokonaniu kilku kilometrów poczuliśmy, że nogi trochę bolą... choć oczywiście większość uczestników rajdu wciąż miała uśmiech na twarzy. Przeszliśmy około 5 km, daliśmy radę! Dla jednych nie było to nic wielkiego, dla innych jednak wielka wyprawa! Po wyczerpującym marszu dotarliśmy na miejsce - do Roztoki. Czekali tam na nas nasi starsi koledzy i przygotowane przez nich zadania. Rozwiązywaliśmy zagadki matematyczne (z okazji Dnia Tabliczki Mnożenia) i braliśmy udział różnych wesołych konkurencjach. Było ognisko, kiełbasa, chlebek, pianki oraz dużo śmiechu i rozmów. Wszyscy dobrze się bawili. Wróciliśmy do szkoły w świetnych nastrojach. To był bardzo udany rajd i bardzo dobre zakończenie pierwszego miesiąca nauki.
    Maxymedialna Justyna Kuza, kl. 1b

     
  • Laureaci konkursu
    29.09.2016 Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie „Jak fundusze unijne zmieniły moje otoczenie?” . Organizatorem konkursu było Biuro Poselskie prof. dr hab. Danuty Hübner, posła do Parlamentu Europejskiego.  Warunkiem uczestnictwa było przesłanie lub dostarczenie pracy graficznej, plastycznej, literackiej, krótkiej formy filmowej czy innej formy wizualnej, przedstawiającej autorską koncepcję artystyczną podanego tematu konkursowego.


    Uczniowie Gimnazjum nr 2 w błoniu wykazali się niezwykłą kreatywnością np. Wiktoria Misiak, Dominika Kruk oraz Martyna Flisiak przygotowały prace plastyczne, Julia Ołdakowska wybrała się na spacer i opisała jak Błonie zmieniło się dzięki inwestycjom zrealizowanym przy pomocy dotacji unijnych. Agata Zdanowska, Gabriela Kalata i Kacper Rydzek z pomocą Julii Ołdakowskiej zapisali te zmiany za pomocą filmowej prezentacji.
    W nagrodę wszyscy laureaci podjadą na wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
     Wszystkim gratulujemy i życzymy przyjemnego wyjazdu do Brukseli. 
    Oto nagrodzona praca Julii Ołdakowskiej
    Julia Ołdakowska
    Gimnazjum nr 2 im. Św. M. M. Kolbego w Błoniu
     
    Co Fundusze Unijne zmieniły w moim otoczeniu?- Wycieczka po Błoniu
     
    Dla niektórych mieszańców Błonia zmiany są znaczące, przemyślane, dla innych piękne i przyszłościowe. Młoda czy starsza osoba znajdzie w tym otoczeniu coś dla siebie, swój mały kąt, w którym spędzanie wolnego czasu stanie się przyjemniejsze. Bardzo zależało mi, aby zagłębić się w ten temat, więc zaczęłam działać. Kilkoro przypadkowo spotkanych przeze mnie mieszkańców Błonia zechciało odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Czy to, co fundusze unijne zmieniły w naszym otoczeniu, wniosło coś pozytywnego do Błonia? Spotkałam się z wieloma przemyśleniami ludzi na ten temat i zdecydowanie wiele z nich było wypowiadanych z uśmiechem na twarzy. Starsza kobieta zamieszkująca Błonie od 30 lat powiedziała mi, że nie spodziewała się, iż nasze małe miasto mogłoby kiedyś stać się tak pięknym i funkcjonalnym centrum, jakim jest teraz. Również duża grupa młodzieży, której zadałam to samo pytanie, uświadomiła mi, że nasze miasto jest dla nich miejscem, w którym mogą się rozwijać i poszerzać horyzonty swoich zainteresowań.
    Co to znaczy „rozwijać się”? W jaki sposób możemy to robić dzięki funduszom? Aby się tego dowiedzieć, chcę zaprosić Was na małą wycieczkę po Błoniu. Zacznijmy od samego centrum miasta – ratusza. Stary XIX-wieczny budynek postawiony na terenie Rynku naszego miasta cieszy oko każdego przechodnia, gdyż został wyremontowany i można nazwać go jedną z najładniejszych budowli Błonia. Oddalając się od Rynku i zmierzając chodnikami wzdłuż odnowionych również dzięki Unii Europejskiej ulic, możemy dostrzec gmach dużego budynku, którym jest szkoła. Jednak wzrok przykuwa tu najbardziej duża, przestrzenna i funkcjonalna hala sportowa. To właśnie w tym miejscu młodzi ludzie rozwijają i pogłębiają swoje zamiłowanie do sportu i ruchu. Kolejnym przystankiem jest Centrum Kultury. Nowoczesny budynek położony nieopodal Rynku jest miejscem rekreacji i nauki, tym razem nie tylko dla młodzieży, lecz również dla osób dorosłych. Tutaj odbywają się zajęcia taneczne, lekcje śpiewu, konkursy czy spotkania autorskie z aktorami, sportowcami lub innymi sławnymi postaciami. Każdy z nas ma od czasu do czasu wolną chwilę i niekiedy brak pomysłu, co z nią zrobić. Na to również jest propozycja. Wystarczy udać się do błońskiego Centrum Kultury, aby wraz z rodziną czy przyjaciółmi obejrzeć film w miejskim kinie. Oczywiście nie jest to jedyny sposób na nudę. Świetną alternatywą jest również spacer. Przechadzka po mieście, podczas której można obserwować i podziwiać błońskie pomniki przyrody, które mimo swojego wieku cieszą oko, gdyż przechodziły finansowane dzięki Unii zabiegi pielęgnacyjne, które za każdym razem przywracają ich spektakularnie piękny wygląd, a nam, mieszkańcom wspomnienia z wydarzeń, dzięki którym takowe pomniki znajdują się na naszej błońskiej ziemi. To jednak nie koniec. Teraz zmierzamy uliczkami miasta i znajdujemy się przed Domem Seniora „Wigor”. „Jest to ośrodek dziennego wsparcia dla seniorów. Skorzystają z niego przede wszystkim osoby samotne, wymagające pomocy w prowadzeniu gospodarstwa oraz niepełnosprawne.” - donosi nam portal
    www.mazowieckie.pl. Po chwili jesteśmy już przed wybudowaną na terenie Błonia przydomową oczyszczalnią ścieków, mającą oczywiście na celu poprawienie komfortu życia mieszkańców. Przed nami jeszcze dwa przystanki, o których warto wspomnieć. Pierwszym jest „orlik” - kolejne miejsce, w którym najczęściej czas spędzają młodzi sportowcy, grając w piłkę nożną, koszykówkę lub uprawiając biegi. Tutaj odbywają się sportowe zawody międzyszkolne czy mecze piłki nożnej z zaprzyjaźnionymi klubami piłkarskimi. Kończąc naszą wycieczkę i zmierzając już z powrotem w stronę Rynku zatrzymujemy się jeszcze przy pewnym budynku, przy dużej przestrzennej budowli, z której wraz z ostatnim dzwonkiem wybiegają najmłodsi uczniowie, zmierzając ku obiektowi, który jest ostatnim punktem naszej wycieczki. Jest nim wybudowany kilka lat temu na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Błoniu plac zabaw (taki sam znajduje się również przy Szkole Podstawowej nr 2 w Błoniu i Szkole Podstawowej w Bieniewicach.) Korzystając z momentu, iż znajdujemy się w tym miejscu, chciałabym wspomnieć o projektach takich jak „Błońska Akademia Rozwoju” czy „Przepis na edukacyjny sukces. Ugotuj z nami swoją przyszłość”, które miały na celu wyrównanie szans edukacyjnych w procesie kształcenia dzieci w klasach 1 - 3 oraz podniesienie efektywności i jakości kształcenia dzieci w szkołach poprzez kompleksowe rozszerzenie i uatrakcyjnienie oferty edukacyjnej. Na wspomnianym do placu zabaw, który widzimy przed sobą, dostrzegamy kolorowe budowle, huśtawki, karuzele i wiele innych atrakcji, które sprawiają, że dzieci zdecydowanie nie mają ochoty opuszczać tego miejsca. Tak oto znajdujemy się w punkcie końcowym naszej wycieczki.
    Cóż więcej można dodać? Mieszańcy są dumni z tego, czym przez ostatnie lata stało się ich miasto i jakie zmiany w nim zaszły. Kiedyś była to spokojna, mała miejscowość, która nie cieszyła się dużym rozgłosem. Teraz – centrum rekreacji, do którego razem z rodziną przyjeżdżają ludzie chcący w miły sposób spędzić swój wolny czas. Ostatnimi laty zmiany zapewniające polepszenie komfortu życia mieszańców sprowadziły do Błonia ze stolicy i okolic osoby, które marzyły o zamieszkaniu w spokojnym, lecz jednocześnie tętniącym życiem miejscu. Czy wybór był odpowiedni? Zdecydowanie tak.
    https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif
     

     
  • Konkurs Wielkanocny

    Zając , baranek i kurczak wielkanocny postanowiły wywołać wiosnę . W tym celu ułożyły eleganckie pisanki w ogrodzie frontowym szkoły . Postanowiły sie tam również trochę pokręcić. Niestety jak wiadomo wiosna nie przyszła. Ale nie damy za wygraną i czekamy dalej.

    Konkurs udał się wspaniale. Był bardzo wyrównany . Tylko trzy klasy nie zrobiły  wszystkiego to znaczy nie pomalowały zwierzątek . Może dlatego wiosna nie przyszła?

  • “Krówkowa” wycieczka
    25.09.2016 Nasza pierwsza gimnazjalna wycieczka. Wyjechaliśmy ze szkoły około  godz. 9:00. Bardzo szybko byliśmy na miejscu, Milanówek leży przecież bardzo blisko Błonia. Gdy weszliśmy do budynku fabryki (fabryka - to ma być fabryka, taki niewielki budynek - chyba wielu z nas tak pomyślało…) okazało się, że każdy z nas musiał włożyć na siebie odpowiedni strój. Był on bardzo śmieszny, wszyscy założyli białe fartuchy i czepki, było przy tym sporo zabawy. Na początku zwiedzania poznaliśmy historię fabryki. Opowiedziała nam ją Pani Agnieszka Lewicka, zajmująca się oprowadzaniem wycieczek. Od Pani Agnieszki dowiedzieliśmy się, że to właśnie w Milanówku powstały pierwsze w Polsce krówki. Gdy weszliśmy do pomieszczenia, gdzie wyrabia się masę, z której robi się cukierki, uczestnicy poczuli słodki zapach unoszący się w powietrzu. Później zobaczyliśmy stoły, na które wylewa się gorącą masę. Po ostygnięciu kroi się ją na długie pasy, a następnie na małe krówki. W papierek cukierki owijane są ręcznie. Panie, które to robią, są tak szybkie, że wzrok nie nadąża za nimi. Podobno jedna osoba zawija dziennie nawet 80 kg! To ok. 5000 sztuk!!! Niewiarygodne, do czego są zdolne ludzkie dłonie, często już niemłode…
    Po zaprezentowaniu, jak powstają te pyszności,  poczęstowano nas świeżymi ciągutkami. Wszystkim bardzo smakowały, a prześmieszny widok powykrzywianych buziaków, przeżuwających “ciągutki”, był jedyny w swoim rodzaju. Po degustacji poszliśmy do pomieszczenia, gdzie projektowaliśmy swoje własne opakowania, aby zawinąć w nie krówki. Wyszły bardzo oryginalnie, każda krówka była inna! Robiliśmy także rysunki - oczywiście naszym zadaniem było narysowanie krowy, ale nie takiej zwyczajnej, tylko krówki charakterystycznej! Wszystkie rysunki były jedyne w swoim rodzaju. Znalazły się wśród nich Selfie-Mućka, Krowa-Koszykarka, Krowa-Tenisistka, nie zabrakło też krów uzależnionych od gier komputerowych. W nagrodę wszyscy uczestnicy wycieczki i autorzy prac dostali po małej paczuszce krówek. W dobrych nastrojach wróciliśmy do Błonia, każdy z nas wychodził z autokaru z uśmiechem na twarzy. Widać było, że uczestnicy wycieczki byli z niej bardzo zadowoleni. To był fajny dzień!
    Maxymedialna Justyna Kuza, kl. 1b

     
  • Dzień Patrona - Festiwal Nauki

    W dniu 21 marca świętowaliśmy  Dzień Patrona. W tym roku myślą przewodnia było :

           Maksymilian – czyli wykorzystać młodość aby zdobyć wiedzę.

    Festiwal Nauki czyli nauki ścisłe na poważnie i na wesoło. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

  • Narodowe czytanie
    12.09.2016 Narodowe czytanie to uroczystość organizowana w całej Polsce od 2012 roku. Została zainicjowana przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Tegoroczna lektura, „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza, została wybrana podczas internetowego głosowania spośród pięciu propozycji.  Wybór był nieprzypadkowy - w tym roku przypada setna rocznica śmierci i sto siedemdziesiąta rocznica urodzin Henryka Sienkiewicza, dlatego też ten rok został rokiem Sienkiewicza. 
    Nasze gimnazjum postanowiło dołączyć do akcji i zorganizować pierwszy raz  Narodowe Czytanie w Błoniu. Przedstawiciele lokalnych władz z chęcią przyłączyli się do naszego przedsięwzięcia, a honorowym patronem uroczystości błońskiej został Burmistrz Błonia, Pan Zenon Reszka, który jako pierwszy przeczytał fragment utworu. Specjalnymi gośćmi na naszej imprezie byli oprócz Pana Burmistrza Przewodniczący Rady Powiatu warszawskiego zachodniego Pan Jerzy Wójcik, Dyrektor błońskiego Centrum Kultury Pan Dariusz Sitarski oraz znany wielu z nas aktor Pan Dariusz Wieteska. Zaproszeni goście wraz z uczniami z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego, Zespołu Szkół im. Melchiora Wańkowicza oraz z naszego Gimnazjum nr 2 zaprezentowali na błońskim rynku obszerne fragmenty „Quo vadis”, wzbudzając spore zainteresowanie mieszkańców Błonia. Młodsi uczestnicy wydarzenia również mogli znaleźć dla siebie ciekawe zajęcie - przygotowane zostało dla nich stoisko z licznymi atrakcjami, przy którym pod opieką gimnazjalistów i nauczycieli mogli układać puzzle, przechodzić przez labirynty oraz tworzyć prace plastyczne. Wspólne czytanie w Błoniu było bardzo udaną imprezą, czekamy na następną edycję, w której po tegorocznym udanym debiucie niewątpliwie weźmiemy udział.
    Maksymedialny Aleks Mitroo​

     
  • LAUREAT i FINALISTA

    LAUREAT i  FINALISTA

    Dwaj uczniowie naszej szkoły osiągnęli duży sukces naukowy. Łukasz Kiełbus został LAUREATEM KONKURSU HISTORYCZNEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, natomiast Damian Kossakowski jego FINALISTĄ.

    Gratulujemy sukcesu.

  • Wyjazd do teatru

    W dniu 20 marca odbędzie się wyjazd do teatru na sztukę "Szekspir Forewer". 

    Po spektaklu spotkanie z aktorem

    Andrzejem Sewerynem.

    Informacje u p. Sreberskiej.

  • Rozpoczęcie roku
    12.09.2016 Kiedy 1 września w sali gimnastycznej naszej szkoły wybiła godzina 9:00, oficjalnie, wraz z nauczycielami i nowymi uczniami żegnaliśmy wakacje. Dwa miesiące zabawy skończyły się, czeka nas teraz 10 miesięcy ciężkiej pracy, abyśmy pod koniec roku szkolnego mogli odebrać świadectwa z jak najlepszymi wynikami. Na początku uroczystości został wprowadzony sztandar, odśpiewaliśmy hymn, jak zwykle cztery zwrotki. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która powitała nas wszystkich oraz przedstawiła nowym uczniom naszej szkoły nauczycieli. Warto wspomnieć, iż 1 września oprócz rozpoczęcia roku szkolnego jest również rocznicą wybuchu II wojny światowej. Uczciliśmy to wydarzenie minutą ciszy. Cóż więcej dodać? Bierzmy się do pracy i pamiętajmy, że szkoła to nie tylko nauka, to miejsce w którym każdy z nas może odnaleźć swoją pasję i móc ją spełniać każdego dnia.
    Maksymedialna Julia Ołdakowska, kl. 2c
     

     
  • Finalista

    Finalista

    Uczeń klasy III c Łukasz Kiełbus uzyskał status FINALISTY  w KONKURSIE CHEMICZNYM WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO.

    W związku z tym otrzyma dodatkowo 13 punktów na świadectwie ukończenia gimnazjum.

    Gratulujemy.

  • Zakończenie roku
    27.06.2016 Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas na zakończenie roku szkolnego 2015-2016. Ceremonię zaczęliśmy klasycznie odśpiewaniem polskiego hymnu, następnie głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Berlińska. Przedstawiła nam gości - Panią Kingę Gajewską, posłankę na Sejm RP, która chodziła do naszej szkoły, była zwyczajną gimnazjalistką, która uwierzyła w swoje możliwości i potrafiła zajść tak daleko. Drugim gościem naszej uroczystości był Pan Burmistrz Zenon Reszka. 
    Pani Dyrektor podsumowała cały rok szkolny i zwróciła uwagę na to, co było w nim szczególne. Po przemówieniu nastąpiło rozdanie świadectw uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki oraz nagród laureatom konkursów z różnych dziedzin - historia, chemia, geografia, język polski, biologia, matematyka, język angielski, czy też zwycięzcom zawodów sportowych. 
    Kolejnym punktem uroczystości było rozdanie nagród za pomoc w organizacji „Paczki Dla Rodaka na Kresach” oraz za pracę medialnych dziennikarzy, filmowców i fotografów, dźwiękowców czy też uczniów angażujących się w działalność pracowni ceramicznej.
    Na koniec coś ode mnie - zadałem kilku osobom pytanie: „Co najbardziej wspominasz z tego roku szkolnego?” A oto ich odpowiedzi: Tydzień Talentów- zwłaszcza wystąpienia niektórych osób, Kolorowe Dni, Paczka dla Rodaka, Dzień Dzieci Świata, Dzień Patrona, Dzień Dziecka.
    I to już jest koniec, teraz czekają nas dwa miesiące wolnego, wszystkim Wam życzę, by były fajnie i bezpiecznie spędzone i żeby zostały z nich kolejne dobre wspomnienia.

    Maxymedialny Aleks Mitroo
  • Wyjazd na tor łyzwiarski Stegny w Warszawie

    Nie ma to jak duża ślizgawka.

    Dnia 24 01 2013 uczniowie z naszego gimnazjum wyjechali na zajęcia sportowo rekreacyjne na tor łyżwiarski Stegny w Warszawie. Uczyliśmy się jeździć i doskonaliliśmy technikę jeżdżenia na łyżach. Dużo przestrzeni dawałao możliwośc pełnego sprawdzenia swoich umiejętności. Przez czas pobytu można było najeździć się do syta. Wielu uczniów z chęcią wybrałoby sie na tor jeszcze raz. W wypożyczalni łyżew spotkaliśmy pana , który przez dwie poprzednie zimy pracował przy lodowisku w Błoniu. Szkoda ,ze w Błoniu nie ma już lodowiska.

  • Gratulacje dla I A
    27.06.2016 Zakończylismy Ligę Klasową. Najlepszy wynik w drugim semestrze uzyskała klasa I A. Gratulacje dla najaktywniejszej klasy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. 
    Oto pełne wyniki.
        dzień zielony dzień brązowy Święto Konstytucji Dzień Patrona Dzień Dziecka Dzień różowy Dzień Dzieci Świata konkurs Dzień Dzieci Świata
    frekwencja
    Udział w zawodach SUMA
    1 I A 9 10 6 2 10 9 7 10 8 71
    2 III B 10 9 5 10 8 10 2 3 10 67
    3 I  C 8 4 8 3 10 5 9 9 3 59
    4 I B 7 8 9 6 5 3 6 5 8 57
    5 I D 6 6 10 5 8 8 1 3 6 53
    6 III C 5 7 2 8 1 4 8 8 9 52
    7 II B 4 5 4 9 5 1 10 4 3 45
    8 II C 2 3 3 7 1 6 6 7 3 38
    9 II A 3 3 7 4 5 2 4 6 4 38
    10 III A 1 1 1 1 1 2 3 1 5 16
strona:

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa