Nawigacja

Wiadomości

Maksymiliada 2019 - to była magia.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w organizację, rodzicom za  słodki poczęstunek, władzom miasta za wsparcie finansowe.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Błoński Festiwal Nauki Maksymiliada, który w listopadową sobotę odbył się w Szkole Podstawowej nr 4, zgromadził wielu gości - dzieci, rodziców, absolwentów szkoły. Organizowany już po raz siódmy festiwal w tym roku odbył się pod hasłem “Tajemnica, magia, iluzja.” 

Zgromadzeni przy wejściu do naszej szkoły goście byli dla zainteresowanych przechodniów sygnałem, że niebawem rozpocznie się to bardzo ważne i interesujące wydarzenie. Spektakularnym zjawiskiem przed wejściem do naszej szkoły okazały się przepiękne, ogromne bańki mydlane, robione przez Panią Pedagog Edytę i Panią Psycholog Basię. Mieniące się tęczowymi odcieniami w porannym świetle słońca bańki z daleka zachęcały do wizyty w naszej szkole.

Byliśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że zaproszenia na Maksymiliadę przyjęło tak wielu młodych gości ze szkół w Błoniu i okolicy. Przybyłych wraz z rodzicami dzieci było tak wiele, że w naszym centrum kierowania ruchem, które znajdowało się przy wejściu do szkoły, czasem mieliśmy trudności z szybką rejestracją wszystkich przyszłych uczestników loterii, która miała być punktem kulminacyjnym Maksymiliady.

 

Emocje sięgnęły zenitu tuż przed godziną 13:00, kiedy to na scenie głównej miało się odbyć losowanie kilkudziesięciu szczęśliwych numerów. Dzieci tłumnie zebrane przed sceną z ogromnym przejęciem i niecierpliwością przysłuchiwały się wynikom losowania. Ileż radości sprawiało naszym młodym bohaterom dnia usłyszenie swojego upragnionego numeru, a następnie odebranie nagrody. Bez wątpienia dla najmłodszych uczestników Maksymiliady moment losowania był najistotniejszym punktem całej uroczystości.

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za udział w wydarzeniu. Do zobaczenia za rok na kolejnej Maksymiliadzie! 


 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa