Nawigacja

Wiadomości

Zima w mieście

Zima w mieście

 

Witamy na  zimowej akcji w naszej szkole! Od 15 stycznia,  przez cały tydzień szkoła działa niezwykłe aktywnie. Nasi  nauczyciele postanowili umilić czas dzieciom pozostającym w domach podczas ferii i zorganizowali Zimę w Mieście. Przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. W codziennych zajęciach bierze udział 35 uczniów klas pierwszych, trzecich i czwartych. Każdy dzień to inna , całkiem nowa przygoda- szansa na zdobycie nowych umiejętności , wiedzy, a także poszerzenie grona znajomych. W programie przewidzielismy atrakcyjne zajęcia plastyczne,  sportowe, tameczne, a także ciekawe wycieczki autokarowe. Liczymy na dobrą zabawę i każdego dnia oczekujemy Was z radością!

Zapraszamy do czytania relacji i oglądania zdjęć w albumie.

 • Dzień piąty
  Czas naszej przygody dobiegł końca. Udało nam się jeszcze poznać kilka tańców narodowych i przećwiczyć do nich  kroki. Po stworzeniu plakatów wspomnień i zabawach z chustą animacyjną wspólnie udaliśmy się na pożegnalną pizzę.Dziekujemy Wam Kochani za wspaniały czas, Waszą radość i uśmiechy każdego dnia! Wasze Panie - Sylwia, Angelika, Edyta i Kasia.
  19.01.2018 16:39 | więcej »
 • Dzień czwarty

  Dziś pomyśleliśmy o naszych babciach i dziadkach - z  tej okazji udało nam się przy użyciu soli i kolorowej kredy wykonać tęczowe upominki w sloiczkach.Na pewno będą stanowiły wyjątkową ozdobę w domach naszych najbliższych! Zaraz potem wybraliśmy się na grę terenowa ulicami naszego miasta. Nagrodą dla wszystkich był seans filmowy w Centrum Kultury.Oczywiście nie zabraklo przy tej okazji popcornu; )
  18.01.2018 21:49 | więcej »
 • Dzień trzeci
  Kolejny sympatyczny dzień za nami :) Tym razem spędziliśmy go w Kampinoskim Parku Narodowym. Swoją wizytę rozpoczęliśmy od gier indyjskich, podczas których mieliśmy okazję ćwiczyć własna zręczność i spostrzegawczość.  Następnie wzięliśmy udział w warsztatach garncarskich, a swoje prace przywieźliśmy ze sobą do szkoły.  Oczywiście był też czas na relaks podczas przejażdżki wozami zaprzężonymi w konie  po lesie.  Sami także mieliśmy okazję sprawdzić swoje umiejętności jazdy konnej. Na zakończenie każdy mógł wspiąć się na ściankę. Po tak aktywnym czasie z ochotą i apetytem zjedliśmy wspólny obiad:) Z uśmiechami na buziach wróciliśmy do Błonia :) 
  17.01.2018 21:19 | więcej »
 • Dzień drugi
  Dzisiaj dzień niezwykle urozmaicony - każdy znalazł w nim coś dla siebie; ) Rozpoczęliśmy od sportu - były gry, zabawy i wyścigi rzędów. Następnie ćwiczyliśmy technikę malowania na mleku. Nie zabrakło też pokazów wokalnych talentów przy wspólnym karaoke. Na zakończenie udaliśmy się do Centrum Kultury by zobaczyć przedstawienie teatralne; ) Już jutro spotkanie z naturą, czyli wyjazd do Julinka .
  17.01.2018 21:19 | więcej »
 • Dzień pierwszy
  Ferie  rozpoczęliśmy od wycieczki do Sali Zabaw w Sochaczewie - Jak było? Wystarczy popatrzeć na nasze miny.
  17.01.2018 21:19 | więcej »

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa