Nawigacja

Wiadomości

CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

Pies moją pasją

Warsztaty - Pies moją pasją, pani Magdalena Chmielewska - absolwentka naszej szkoły 

W ramach Tygodnia Talentów w naszej szkole odbyły się warsztaty pod tytułem "Pies moją Pasją", prowadzone przez Panią weterynarz Magdę Chmielewską. Pani Magda nie przyjechała sama, lecz ze swoim psem Freją rasy retriever. Na początku warsztatów Pani Magda zapoznała nas ze swoim psem, opowiadała, że jeździ z nim na różne zawody i jak go szkoli. Potem razem z Freją pokazywała  różne ciekawe sztuczki. Pies był zabawny i mądry. Po zabawie Pani Magda mówiła nam, jak trzeba zajmować się psem, jaka to duża odpowiedzialność. Wszyscy bardzo uważnie słuchali i oglądali zdjęcia. Na zdjęciach Freja wyglądała tak słodko i śmiesznie. Na koniec warsztatów Pani Magda pokazała nam krótki filmik z zawodów, opowiadała nam, jakie są konkurencje i jakich błędów nie należy popełniać. Na zakończenie Freja ładnie “przybiła piątkę” swojej pani.
Warsztaty były bardzo ciekawe, dużo można było dowiedzieć się o psach, skorzystać z rad Pani weterynarz. Czas minął bardzo szybko, wszyscy wyszli w dobrych nastrojach. Mam nadzieję, że rady Pani Magdy pomogą nam dobrze opiekować się naszymi pupilami.    W ramach Tygodnia Talentów w naszej szkole odbyły się warsztaty pod tytułem "Pies moją Pasją", prowadzone przez Panią weterynarz Magdę Chmielewską. Pani Magda nie przyjechała sama, lecz ze swoim psem Freją rasy retriever. Na początku warsztatów Pani Magda zapoznała nas ze swoim psem, opowiadała, że jeździ z nim na różne zawody i jak go szkoli. Potem razem z Freją pokazywała  różne ciekawe sztuczki. Pies był zabawny i mądry. Po zabawie Pani Magda mówiła nam, jak trzeba zajmować się psem, jaka to duża odpowiedzialność. Wszyscy bardzo uważnie słuchali i oglądali zdjęcia. Na zdjęciach Freja wyglądała tak słodko i śmiesznie. Na koniec warsztatów Pani Magda pokazała nam krótki filmik z zawodów, opowiadała nam, jakie są konkurencje i jakich błędów nie należy popełniać. Na zakończenie Freja ładnie “przybiła piątkę” swojej pani.
Warsztaty były bardzo ciekawe, dużo można było dowiedzieć się o psach, skorzystać z rad Pani weterynarz. Czas minął bardzo szybko, wszyscy wyszli w dobrych nastrojach. Mam nadzieję, że rady Pani Magdy pomogą nam dobrze opiekować się naszymi pupilami.   

Maksymedialna Ola Żabka, kl. 7b

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa