Kiermasz wielkanocny

Świąteczny kiermasz w Centrum Kultury zakończył kilkutygodniowe przygotowania społeczności Gimnazjum nr 2 do tego corocznego wydarzenia. Uczniowie gimnazjum oraz Pani Anna Sreberska spędzali w szkole długie wieczory, własnoręcznie wykonując piękne ozdoby wielkanocne, a nasi rodzice przed kiermaszem przygotowali pyszne, tradycyjne dania goszczące na naszych stołach podczas wielkanocnego śniadania. Od rana sprzedawaliśmy nasze produkty, a przy okazji również świetnie się bawiliśmy. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko garncarskie prowadzone przez Pana Adama Łuczaka. Piękne talerze, misy i inne wyroby naszych uczniów mogliśmy podziwiać od rana do późnego popołudnia. Kiermasz był dla nas prawie tak samo udany jak ten bożonarodzeniowy. Również i tym razem zarobione pieniądze przeznaczone będą na potrzeby uczniów naszej szkoły.
Maxymedialna Julia Ołdakowska, kl. 1c