Ciasto dla Mai

Dnia 26.11.2019 podczas przerw uczniowie wyszli z inicjatywą- chcieli pomóc zbierać pieniądze na operację Mai Kapłon. Dlatego przynieśli duuużo ciast, których porcje sprzedawali. I tu przeogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia i jeszcze większe podziękowania dla tych, którzy odpowiedzieli na apel- przyszli, kupili i ...w ten sposób zdobyliśmy ponad 950 zł na operację Mai Kapłon. Było przepysznie, słodko i radośnie. Pamiętajcie! To nie koniec naszej pomocy! Teraz produkujemy ozdoby świąteczne na kiermasz. Całkowity dochód z kiermaszu również zostanie przekazany dla Mai. Dlatego apelujemy- czytajcie ogłoszenia wysyłane librusem, odpowiadajcie na nie pozytywnie. Wspólnie możemy wiele.