Tydzień Talentów-warsztaty aktorskie

Podczas Tygodnia Talentów odbyły się między innymi warsztaty aktorskie, które poprowadziłam razem z Jakubem Ziółkowskim. Na początku pokazaliśmy filmik, na którym był nagrany prowadzony przeze mnie wywiad z Kubą. Montowaniem filmu zajął się jeden z naszych absolwentów Wojciech Kowalski. Później obejrzeliśmy zdjęcia z planów filmowych i reklamowych oraz urywki różnych programów, w jakich Kuba brał udział. Pytania, które pojawiły się w wywiadzie, związane były z pierwszymi sukcesami Jakuba i oczywiście dalszymi jego planami i drogą w tym kierunku. Warsztaty mimo małych problemów technicznych odbyły się pomyślnie i wszystkim bardzo się podobały. Mamy nadzieję, że Jakub nadal będzie rozwijał swoje zainteresowania i życzymy mu powodzenia w tej dziedzinie!
Maksymedialna Natalia Mika, kl. 3b