Konkurs plastyczny - Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Od kilku lat dzień 1 marca jest poświęcony pamięci o Żołnierzach Wyklętych - bohaterach antykomunistycznego, niepodległościowego podziemia. Tradycyjnie główne uroczystości odbyły się w Warszawie. W Gminie Błonie obchody odbywają się w dniach od 3 do 5 marca 2017 roku.
Uczniowie naszej szkoły także zaangażowali się w ogólnonarodowe działania. Wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pt. Żołnierze Wyklęci oraz II Edycji Gminnego Konkursu Żołnierze Wyklęci - bohaterowie naszej wolności.
Szkolna Komisja Konkursowa otrzymała 19 prac. Stanęła przed trudnym wyborem laureatów. Po długiej debacie zdecydowano się nagrodzić prace następujących uczniów:
I miejsce:
Maja Mossakowska kl.2b
Aleksandra Zambrzycka kl.3a
II miejsce:
Aleksandra Koroluk kl.3c
III miejsce:
Gabriela Bracik kl.1a
Aleksandra Pietraszek kl.1b
Laureatom serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.
Mariola Kopańska-Wyrzykowska