Tydzień Talentów - Azja

Podczas organizowanego w naszej szkole Tygodnia Talentów postanowiłam zrobić stoisko o Azji,  żeby zainteresować koleżanki i kolegów tym kontynentem.
Zainteresowanych tą problematyka zachęcam do przeczytania artykułu na temat Azji i obejrzenia zdjęć.

Od poniedziałku do piątku wraz z moim kolegą, który mi pomagał, przygotowywaliśmy różne smaczne przekąski, które rozdawaliśmy jako nagrody dla uczniów, którzy dobrze odpowiadali na przygotowane przez nas pytania. Organizowaliśmy też ciekawe zabawy, w których uczniowie chętnie brali udział. Nasze stoisko przygotowaliśmy bardzo starannie - za nami wisiały tablice z różnymi słówkami chińskimi oraz koreańskimi i flagi tych krajów. Byliśmy bardzo zaangażowani w przygotowywanie jedzenia, pytań do konkursów, różnych rzeczy potrzebnych do zabaw i gier. W następnym roku z pewnością też wystawię swoje stoisko, aby inni uczniowie mogli zainteresować się takim pięknym kontynentem, jakim jest Azja.
azja.rtf
Maksymedialna pierwszoklasistka