Nawigacja

Wiadomości

CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

Tydzień talentów - podsumowanie

Minęło już wiele tygodni bieżącego roku szkolnego, jednak w naszym gimnazjum jest jeden tydzień wyjątkowy - Tydzień Talentów, kolejny już raz organizowany w naszej szkole. To chwile, w których uczniowie pokazują, że mają najróżniejsze uzdolnienia i zainteresowania. Obchodzimy go w miłej atmosferze, przekonujemy się, że szkoła to nie tylko nauka. Szkoła to również miejsce, które pomaga spełniać marzenia i realizować pasje. W ciągu tych pięciu niezwykłych dni możemy udowodnić, że umiemy zaimponować innym tym, co nas interesuje, a może nawet kogoś zainspirować - muzyka, sztuka, dziennikarstwo, taniec, aktorstwo i wiele, wiele innych dziedzin. Podczas przerw prezentowane są talenty muzyczne. Uczniowie występują przed młodą publicznością - tańczą, śpiewają, grają na przeróżnych instrumentach. Zdolności manualne czy poetyckie można zaprezentować na sztalugach, która stoją w tych dniach na korytarzu. Oczywiście takich sztalug zapełnionych pracami było mnóstwo.
Przez cały tydzień codziennie organizowane były dla uczniów ciekawe warsztaty. Na takich zajęciach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli ktoś interesuje się gotowaniem, mógł wybrać się na warsztaty kulinarne prowadzone przez absolwenta naszego gimnazjum Grzegorza Króla. Ciekawe były prowadzone przez Pana Krzysztofa Kozłowskiego warsztaty samoobrony Krav Maga czy wspólne tańce. Dla osób posiadających uzdolnienia artystyczne idealnym szkoleniem były warsztaty zdobienia sznurkiem czy wikliniarstwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty fryzjerskie czy prowadzone przez  doktora Jacka Gralewskiego zajęcia psychopedagogiki kreatywności. Absolutnym hitem okazało się spotkanie z aktorem, Panem Adamem Fidusiewiczem. 
To był naprawdę wyjątkowy tydzień - spotkania z ciekawymi osobami, barwne warsztaty i zajęcia, pokazywanie swoich wyjątkowych talentów oraz zdolności! Tydzień Talentów pokazywał, że jeśli mamy jakieś uzdolnienia - a każdy z nas jakieś ma - nie wstydźmy się go pokazywać. To właśnie w tym celu obchodzimy w naszym gimnazjum Tydzień Talentów.  Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Pan Adam Łuczak, pedagog i nauczyciel naszego gimnazjum. Projekt ten daje dużo radości uczniom, daje nam szansę na znalezienie własnej pasji oraz podzielenie się swoją z innymi i jest okazją do pokazania, że potrafimy więcej, niż na co dzień mogłoby się wydawać!
Maksymedialna Justyna Kuza, kl. 1b 

 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa