Nawigacja

Wiadomości

CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

Zajęcia dla "zerówkowiczów"

25.05 w naszej szkole gościliśmy specjalnych gości, którzy przyjechali do nas z Sochaczewa. Były to dzieci z kl. 0a wraz z wychowawcą- panią Anetą Sompor ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie.
Miały okazję zwiedzić trochę nasze gimnazjum.  Przewodnikami gości zostali oczywiście nasi uczniowie, którzy wykazali się wielką opiekuńczością i „talentami pedagogicznymi”  Nasuwa się pytanie, dlaczego dzieci z odległej szkoły podstawowej odwiedziły gimnazjum? Są dwa powody wizyty. Maluchy w naszym szkolnym studiu nagrań nagrywały piosenkę ,,A ja wolę moją mamę''. Oprócz tego- uczestniczyły w warsztatach ceramicznych, podczas których- przy pomocy pana Adama Łuczaka i gimnazjalistów- wykonały „cuda gliniane”, które zostaną dostarczone do Sochaczewa w najbliższym czasie.

Wszystkie brzdące bardzo pozytywnie przyjęły naszą szkołę, jak i uczniów. Żaden gość nie czuł się skrępowany, czy też speszony, wręcz przeciwnie. Każdy maluch przybijał piątki z uczniami oraz ich przytulał. Po zajęciach w szkole, w jakże rodzinnej atmosferze – nastał czas pożegnania. Ciężko było nam, jak i przesympatycznym „młodszym koleżankom i kolegom” rozstać się. Zostaje nam tylko czekać, aż ponownie do nas zawitają.

Maxymedialna Wiktoria Misiak

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa