Rozpoczęcie roku

Kiedy 1 września w sali gimnastycznej naszej szkoły wybiła godzina 9:00, oficjalnie, wraz z nauczycielami i nowymi uczniami żegnaliśmy wakacje. Dwa miesiące zabawy skończyły się, czeka nas teraz 10 miesięcy ciężkiej pracy, abyśmy pod koniec roku szkolnego mogli odebrać świadectwa z jak najlepszymi wynikami. Na początku uroczystości został wprowadzony sztandar, odśpiewaliśmy hymn, jak zwykle cztery zwrotki. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która powitała nas wszystkich oraz przedstawiła nowym uczniom naszej szkoły nauczycieli. Warto wspomnieć, iż 1 września oprócz rozpoczęcia roku szkolnego jest również rocznicą wybuchu II wojny światowej. Uczciliśmy to wydarzenie minutą ciszy. Cóż więcej dodać? Bierzmy się do pracy i pamiętajmy, że szkoła to nie tylko nauka, to miejsce w którym każdy z nas może odnaleźć swoją pasję i móc ją spełniać każdego dnia.
Maksymedialna Julia Ołdakowska, kl. 2c