Nawigacja

Wiadomości

Ślubowanie klas pierwszych

W październiku 2017r.miało miejsce bardzo ważne, historyczne wydarzenie. Po wielu latach odbyło się pierwsze ślubowanie uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 4 w Błoniu.

Przejęci pierwszoklasiści w strojach galowych zostali powitani przez starszych kolegów z klas IV i VII. Po raz pierwszy wystąpili przed swymi rodzicami i nauczycielami w krótkim i wzruszającym przedstawieniu. Warto powiedzieć, że owe występy połączone były z występami starszych kolegów, którzy obiecali opiekować się bohaterami uroczystości. Pierwszaki,  podkreślając powagę sytuacji zatańczyły uroczystego poloneza, by następnie, pod kierunkiem wychowawców klas starszych  przejść do uroczystego pasowania na ucznia. Pani Dyrektor dużym , kolorowym ołówkiem pasowała każdego, pełnego emocji pierwszaka na ucznia. Podsumowaniem części oficjalnej było wręczenie drobnych upominków przez klasy starsze każdemu pierwszoklasiście.

Po części oficjalnej, już w klasie, rodzice uświetnili ten dzień pysznymi smakołykami.

Mamy nadzieję, że obecne pierwszaki będą wspaniałymi uczniami, dobrymi ludźmi.  Najmłodszym w naszej szkole życzymy powodzenia i radości każdego dnia.

Dorota Ambroziak

 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa