Nawigacja

Wiadomości

CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

Zakończenie roku

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas na zakończenie roku szkolnego 2015-2016. Ceremonię zaczęliśmy klasycznie odśpiewaniem polskiego hymnu, następnie głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Berlińska. Przedstawiła nam gości - Panią Kingę Gajewską, posłankę na Sejm RP, która chodziła do naszej szkoły, była zwyczajną gimnazjalistką, która uwierzyła w swoje możliwości i potrafiła zajść tak daleko. Drugim gościem naszej uroczystości był Pan Burmistrz Zenon Reszka. 
Pani Dyrektor podsumowała cały rok szkolny i zwróciła uwagę na to, co było w nim szczególne. Po przemówieniu nastąpiło rozdanie świadectw uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki oraz nagród laureatom konkursów z różnych dziedzin - historia, chemia, geografia, język polski, biologia, matematyka, język angielski, czy też zwycięzcom zawodów sportowych. 
Kolejnym punktem uroczystości było rozdanie nagród za pomoc w organizacji „Paczki Dla Rodaka na Kresach” oraz za pracę medialnych dziennikarzy, filmowców i fotografów, dźwiękowców czy też uczniów angażujących się w działalność pracowni ceramicznej.
Na koniec coś ode mnie - zadałem kilku osobom pytanie: „Co najbardziej wspominasz z tego roku szkolnego?” A oto ich odpowiedzi: Tydzień Talentów- zwłaszcza wystąpienia niektórych osób, Kolorowe Dni, Paczka dla Rodaka, Dzień Dzieci Świata, Dzień Patrona, Dzień Dziecka.
I to już jest koniec, teraz czekają nas dwa miesiące wolnego, wszystkim Wam życzę, by były fajnie i bezpiecznie spędzone i żeby zostały z nich kolejne dobre wspomnienia.

Maxymedialny Aleks Mitroo

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa