Szkolenie filmowe

Dnia 8.10 Maxymedialnych odwiedził przesympatyczny gość – Wojciech Kowalski, absolwent naszego gimnazjum, a obecnie uczeń Liceum Filmowego w Warszawie.

Dzięki Wojtkowi uczniowie klas pierwszych mieli możliwość pogłębić swą wiedzę na temat tworzenia filmów. Po otrzymaniu solidnej „porcji teorii” i zapoznaniu z działaniem aparatów fotograficznych i kamery- zdobytą wiedzę zastosowali w praktyce. Efekty pracy młodych twórców możemy podziwiać w załączonym filmie.

Było to pierwsze z cyklu szkoleń o tematyce fotograficzno- filmowej. Niebawem będą kolejne.

Odchodząc z naszej szkoły Wojtek zastanawiał się- czy jego pomysł- koło medialne przetrwa i czy ktoś zechce kontynuować tradycję medialną. Teraz przekonał się, że ma świetnych następców.

A ja- jako opiekun koła mogę szczerze podziwiać zarówno zaangażowanie Wojtka, jak i autentyczną pasję oraz odwagę twórczą Maxymedialnych.
A oto efekt ich pracy.