Kiermasz wielkanocny

Kilkutygodniowe przygotowania i przesiadywanie długich godzin w szkole na robieniu pięknych świątecznych ozdób zakończył kiermasz wielkanocny, na którym można było zakupić efekty naszej ciężkiej pracy. Na naszym stoisku po raz pierwszy gościły pięknie pachnące mydła zrobione na kółku chemicznym przez naszych uczniów, których uczy tej sztuki nauczycielka chemii Pani Agnieszka Walczak. Od rana sprzedawaliśmy nasze produkty i chodziliśmy z wypełnionymi ślicznościami koszyczkami po mieście, świetnie się przy tym bawiąc. Dużą frajdę sprawiła nam wata cukrowa, która cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród dzieci jak i wśród uczniów naszego gimnazjum, którzy z ogromną chęcią ją degustowali. Na naszym stoisku  nie zabrakło także domowych wypieków i innych pyszności. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Pana Adama Łuczaka, na którym można było zakupić talerze, misy i inne wyroby garncarskie naszych uczniów, własnoręcznie przez nich wykonane w szkolnej pracowni ceramicznej. Kiermasz uważamy za bardzo udany, zapraszamy za rok!
Maksymedialna Gabriela Kalata, kl. 2a