Targi książki

W ciepłą majową sobotę nasza szkoła zorganizowała dla chętnych uczniów bardzo szczególną wycieczkę do Warszawy. Pierwszym przystankiem podróży po Warszawie była duma naszego kraju, czyli Stadion Narodowy. Odbywały się tam Warszawskie Targi Książki. W tym wielkim obiekcie każdy z nas znalazł zakątek, który był dla niego po prostu idealny - zaczynając od książek kryminalnych i przygodowych, a kończąc na komiksach i przeróżnych formach fantastyki. Ale to nie koniec niespodzianek. Na samym środku stadionu znajdowało się wiele stoisk z fantastycznymi grami planszowymi, które można było indywidualnie wypróbować. Było przy tym dużo zabawy i śmiechu :)
Maxymedialny Aleks Mitroo