Wycieczka do Serocka

Dzisiaj (23czerwca) odwiedziliśmy Serock. Na początku musieliśmy przebyć dwugodzinną podróż autokarem, by dotrzeć nad Zalew Zegrzyński. Gdy dojechaliśmy na miejsce każdy kupił sobie małe co nie co, aby potem nie zgłodnieć na rejsie małym choć przytulnym statkiem. Pogoda nam nie dopisała, ale wszyscy świetnie się bawili przy deszczu i chłodnym wiaterku. Wszyscy trochę zmarzliśmy, ale rozgrzewały nas szanty(morskie piosenki) i koce, które dostaliśmy od kapitanów tamtejszego statku. Po długim i wyczerpującym rejsie udaliśmy się na przepyszną pizzę,a następnie zrobiliśmy krótki spacer po mieście Serock.
Natalia Mika