Choinka na patio

Patio to w architekturze hiszpańskiej, portugalskiej i iberoamerykańskiej wewnętrzny dziedziniec w pałacach, willach i domach, często otoczony krużgankami, ozdobiony roślinami i innymi formami małej architektury, jak posągi czy fontanny

Z patio prowadziły wejścia do poszczególnych pomieszczeń. Tegorocznym projektem dla klas drugich u pani Anny Sreberskiej jest projekt zagospodarowania naszego szkolnego patio. Na początek została tam posadzona choinka, przypominająca nam o magii świąt Bożego Narodzenia. 4 grudnia klasa 2B i kilkoro uczestników projektu zagospodarowania patio wybrało się, by ubrać naszą nową choinkę. Zdobienie jej sprawiło nam wiele radości, zostały też zrobione pamiątkowe zdjęcia. Od czwartku panuje w naszej szkole świąteczna atmosfera.