Nawigacja

Wiadomości

Konkursy

I miejsce w gminnych eliminacjach konkursu Warszawska Syrenka

Justyna Kuza – I miejsce w gminnych eliminacjach konkursu Warszawska Syrenka
1.Dlaczego i kiedy polubiłaś poezję?
Poezja już w szkole podstawowej mnie ciekawiła. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam wiersze. Recytowanie ich sprawiało mi zawsze przyjemność, więc zaczęłam brać udział w różnych konkursach tego typu. Właśnie wtedy zainteresowałam się poezją.
2.Jak wspominasz swój występ na tegorocznej Syrence?
 Tegoroczną Syrenkę wspominam bardzo dobrze. Nie dlatego, że coś wygrałam, ale dlatego że wyszłam na środek i wyrecytowałam swój wiersz najlepiej jak potrafiłam. Oczywiście to cudownie, że zajęłam tak wysokie miejsce, ale podczas występu nie skupiałam się tylko na samym wyniku. Przede wszystkim byłam zadowolona z tego, że wszystko poszło po mojej myśli.
3. Co czułaś , gdy ogłoszono, że zajęłaś pierwsze miejsce?
 Tego, co czułam, kiedy wyczytali mnie ,gdy przyznawano pierwsze miejsce, nie można opisać. Byłam w kompletnym szoku i nie dowierzałam, że to ja wygrałam. Zupełnie się tego nie spodziewałam,  tak naprawdę do tej pory jeszcze to do mnie nie dotarło. Oczywiście, jak już zostałam wywołana, poczułam się cudownie, byłam przeszczęśliwa, każdy mi gratulował! Uśmiech nie schodził mi z twarzy, w końcu osiągnęłam swój cel, do którego dążyłam. 

 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa