Egzamin za nami

Okres przygotowań i trzy dni egzaminów są już za nami. Wszyscy odetchnęli z ulgą. Teraz nadszedł czas, by wybrać szkołę średnią. Mimo że wyniki testów będą dopiero w czerwcu, uczniowie mogą już dzisiaj podzielić się z nami swoimi odczuciami i spostrzeżeniami.
- Niektóre pytania sprawiły mi trudności, ale mam nadzieję, że mimo moich za wahań podczas egzaminu wyniki będą pozytywne i spełnią się moje marzenia dotyczące wymarzonego liceum.
- Według mnie najlepiej napisanym przeze mnie przedmiotem był język polski, a najgorzej wypadłem w języku nowożytnym, w moim przypadku był to język angielski. Oczywiście nie będę rezygnować z liceum, które widnieje na pierwszej pozycji w rankingu szkół ponadgimnazjalnych, lecz teraz mam jeszcze większą motywację do pracy przez te ostatnie tygodnie szkoły.
- Egzaminy były bardzo proste, nawet z matematyki, która jest moją piętą achillesową.
- Zadania były bardzo proste. Byłam jedną z pierwszych osób, które opuściły salę.
Podsumowując - uczniowie naszego gimnazjum nie mieli dużych problemów przy wykonywaniu zadań. Miejmy nadzieję, że wyniki będą tak samo pozytywne, jak nastroje naszych przyszłych absolwentów.
Maksymedialna Natalia Mika, klasa 3b