Nawigacja

Wiadomości

CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kojarzy się nam z muzyką i zbieraniem pieniędzy na sprzęt medyczny. Tymczasem w naszym gimnazjum Orkiestra zatańczyła.W sobotę 10 stycznia odbyła się impreza zorganizowana przez tancerzy skupionych w grupie Studio Tańca Krystian Krzemiński.
  Tancerze to Błoniacy, którzy w dorosłym życiu odkryli swoją pasję, rozpoczęli taneczną przygodę na tyle poważnie, że trenują kilka razy w tygodniu i występują na turniejach tańca towarzyskiego, odnosząc sukcesy. Goście sobotniej imprezy mogli podziwiać nie tylko ich umiejętności taneczne, ale także profesjonalne stroje, makijaż – to wszystko, co sprawia, że taneczne pokazy zachwycają.
Tancerze zaprezentowali swoje umiejętności, ale także zarażali swoja pasją – podczas imprezy odbył się konkurs tańca dla „amatorów” i wspólna nauka. Uczestnicy imprezy świetnie się bawili i byli pod wrażeniem poziomu jej organizacji, co można obejrzeć na filmie. A jeśli Czytelniku obejrzysz film, to zobaczysz także naszą salę gimnastyczną zamienioną w konkursową salę taneczną. Za tą zamianą również stoją tancerze – w piątkowy wieczór kilka godzin sami ciężko pracowali, aby uzyskać taki efekt. Zadbali o wysoki poziom artystyczny i świetną oprawę. Warto wspomnieć, że wśród organizatorów i prowadzących byli nasi absolwenci – Krystian Krzemiński i Martyna Winiarek, instruktorzy tańca (Krystian jest opiekunem grupy) oraz Justyna Binio i Radek Malicki. Pozdrawiamy Was!!!
 
Szanowni Państwo – wielki szacunek dla Was. Za to, że jesteście gotowi oddać swój czas i siły, aby zbierać pieniądze dla chorych dzieciaków. I za to, że znaleźliście w życiu pasję, genialnie ją rozwijacie i jesteście gotowi się nią dzielić z innymi. Oglądając film z imprezy widzimy radosnych, dumnych z tego co robią ludzi. Bo pasja w życiu po prostu uskrzydla.
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z imprezy. 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa