Wigilia 2014

W świąteczny nastrój nasza szkoła została wprowadzona już dawno temu.
Lecz, aby pogłębić swoje emocje i móc spędzić wspólnie wspaniały czas oraz złożyć sobie życzenia, dnia 19 grudnia spotkaliśmy się w licznym gronie na sali gimnastycznej. Klasy pierwsze przy pomocy swoich wychowawców i wsparciu wokalnym koleżanek z klas starszych,  przygotowały jasełka, które były pięknym odzwierciedleniem przyjścia na świat Pana Jezusa. Po wzruszającej momentami uroczystości i wspólnym odśpiewaniu „Przekażmy sobie znak pokoju”  "aniołki" z klas I wręczyły  każdemu nauczycielowi i uczniowi opłatek. Mogliśmy wszyscy złożyć sobie życzenia świąteczne, podziękować za wspólnie spędzone chwile i podzielić się magią świąt.
Karolina Szczepanik