Nawigacja

Wiadomości

CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

Wyjazd do teatru


       W piątkowy wieczór 21 listopada uczniowie z naszego gimnazjum mieli okazję pojechać do teatru Rampa na spektakl ,,MusicaLove - The Show :)" Zebraliśmy się o godzinie 17:30 przed szkołą. Wsiedliśmy do autokaru. Jeszcze tylko sprawdzenie listy obecności i możemy ruszać! Poczekaliśmy kilka minut na „spóźnialskich” i wyjechaliśmy.
      
  W ciągu niecałej godziny znaleźliśmy się przed budynkiem teatru. Mieliśmy tylko  kilka minut do rozpoczęcia spektaklu, więc szybko zostawiliśmy nasze ubrania w szatni i weszliśmy na widownię. Zajęliśmy miejsca, światła zgasły, usłyszeliśmy muzykę. Przez kolejne dwie i pół godziny mogliśmy cieszyć się zestawieniem najpiękniejszych pieśni z musicali. Wokaliści poradzili sobie z tym zadaniem wspaniale. Tancerze równie wybornie zaprezentowali swoje umiejętności, wykonując przepiękną oprawę do piosenek. Wszyscy byliśmy zachwyceni występem. To była wspaniała dawka świetnej muzyki i pięknego tańca! Jeszcze tylko kilka zdjęć przed teatrem i możemy jechać do Błonia.
        W trakcie drogi powrotnej zgłodnieliśmy, więc zatrzymaliśmy się w KFC. Najedzeni i zadowoleni ze spektaklu mogliśmy powrócić do początkowego miejsca zbiórki. Każdy poszedł w swoją stronę, zostało tylko kilkoro uczniów czekających na swoich rodziców. Spędziliśmy bardzo uroczy wieczór, w przyjemnym towarzystwie i miłej atmosferze.
Łucja Jaźwińska

 

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Szukaj nas na facebooku

Mapa