Dziękujemy

Dzięki firmie Freightliner PL, w ramach programu wolontariatu #Najsilniejsi z Pomocą i panu Pawłowi Młynarskiemu-  jednemu z rodziców  naszych uczniów, na korytarze trafił nowy sprzęt do zabaw. Są to przede wszystkim antypoślizgowe naklejki przeznaczone do gier korytarzowych. Mamy także nowe tablice sensoryczne i manipulacyjne. Na ścianach zawisły klasyczne gry planszowe, takie jak Warcaby czy Chińczyk. Na korytarzach pojawiły się także fotele i worki Sako, na których dzieci mogą odpocząć. Już od pierwszego dnia swojej bytności, nowe zabawki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci korzystają z nich podczas przerw i popołudniami w świetlicy.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym darczyńcom, a w szczególności panu  Pawłowi Młynarskiemu za okazaną pomoc i zaangażowanie w potrzeby szkoły .

Społeczność SP 4