Zima w mieście

Zima w Mieście ze Szkołą Podstawową nr 4 to czas wielu atrakcji i niespodzianek. Pierwszego dnia - 10.02.2020 odbyły się zajęcia integracyjne, zapoznanie z regulaminem półkolonii oraz zasadami bhp i ppoż. Następnie odbyła się wycieczka do sali zabaw w Sochaczewie. W kolejnych dniach byliśmy w kinie  w Błoniu, na wycieczce w Warszawie w Muzeum Iluzji, a także na pływalni w Ożarowie Mazowieckim. Ostatniego dnia zimowych szaleństw- 14.02.2020- wyjechaliśmy do Manufaktury Czekolady w Warszawie, gdzie słodkim i pysznym akcentem zakończyliśmy wspólnie zorganizowany czas.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli na Zimie w Mieście w SP4 za wspaniałą zabawę, radość i integrację.
Wasze panie:
Sylwia, Agnieszka, Alicja i Dorota