Dzień misia

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku, tak i w tym, nasza szkoła postanowiła wziąć w nim udział. Już z samego rana przybył do nas Miś Uszatek. Bardzo się ucieszylismy na jego widok i było nam tym bardziej miło, że postanowił spędzić z nami caly dzień. Na początku odwiedził gabinet Pani Dyrektor, potem sprawdził czy ciekawe książki mamy w bibliotece. Odwiedził nas także na lekcjach, poprowadził rozgrzewkę na wf i sprawdził czy umie rzucić celnie do kosza. Klasom młodszym rozdał misiowe rebusy i zagadki. Spędził z nami wszystkie przerwy. A potem pojechał, obiecując że wróci za rok.