Maksymiliada 2019

Szczegółowa relacja z wydarzenia w zakładce - Maksymiliada 2019
Błoński Festiwal Nauki Maksymiliada, który w listopadową sobotę odbył się w Szkole Podstawowej nr 4, zgromadził wielu gości - dzieci, rodziców, absolwentów szkoły. Organizowany już po raz siódmy festiwal w tym roku odbył się pod hasłem “Tajemnica, magia, iluzja.”

Zgromadzeni przy wejściu do naszej szkoły goście byli dla zainteresowanych przechodniów sygnałem, że niebawem rozpocznie się to bardzo ważne i interesujące wydarzenie. Spektakularnym zjawiskiem przed wejściem do naszej szkoły okazały się przepiękne, ogromne bańki mydlane, robione przez Panią Pedagog Edytę i Panią Psycholog Basię. Mieniące się tęczowymi odcieniami w porannym świetle słońca bańki z daleka zachęcały do wizyty w naszej szkole.

Byliśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że zaproszenia na Maksymiliadę przyjęło tak wielu młodych gości ze szkół w Błoniu i okolicy. Przybyłych wraz z rodzicami dzieci było tak wiele, że w naszym centrum kierowania ruchem, które znajdowało się przy wejściu do szkoły, czasem mieliśmy trudności z szybką rejestracją wszystkich przyszłych uczestników loterii, która miała być punktem kulminacyjnym Maksymiliady.