Wiosenne świętowanie

Podsumowanie tygodnia matematyki? Pierwszy dzień wiosny? A może dzień kolorowych skarpetek?  Dzisiaj się nie rozdrabniamy - świętujemy wszystkie trzy okazje  Rozpoczęliśmy od Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego KANGUR, w którym udział wzięło dwudziestu naszych uczniów. Trzymamy za nich mocno kciuki!!! Następnie obejrzeliśmy ciekawe przedstawienie "Wielcy matematycy" w wykonaniu klasy 5f oraz nagrodziliśmy uroczyście wszystkich zwycięzców konkursów matematycznych przeprowadzonych w ubiegłym tygodniu. Nasi najmłodsi, dzięki wspaniałemu wiosennemu wystąpieniu pozwolili nam poczuć ciepło wiosennego słońca .