Tu będzie można zobaczyć wszystko, co dzieje się w ramach Tygodnia Talentów 2020. Ruszamy od poniedziałku 9 marca.

Występy wokalne

W tygodniu talentów odbywały się występy wokalne na korytarzu szkolnym ,w których wzięli udział uczniowie z klas 3- 8.

Udział wzięło około 50 uczniów ,to jest rekord. Po pierwszym dniu popisów wokalnych uczniowie zgłaszali się na następny termin przyprowadzając koleżanki a nawet kolegów. Miło było jak włączyli się w śpiewanie również obcokrajowcy uczący się w naszej szkole. W ostatnim dniu przed ogłoszeniem komunikatu ministerstwa , na korytarzu swoje umiejętności wokalne a także językowe ,zaprezentowały klasy 6,5 i 8 śpiewając po angielsku. W piątek zaplanowane były występy klas 1-3 ,które zostały odwołane. Wszyscy uczniowie słuchający , wspierali występujących oklaskami oraz wspólnym śpiewaniem .

Podsumowując ,te trzy dni wspólnego śpiewania pokazały nam ile mamy utalentowanych dzieci ,  jaka  atmosfera panuje w  szkole oraz ,że ta forma prezentacji ma sens .

Marlena Kulmanowska-Kawka