Tu będzie można zobaczyć wszystko, co dzieje się w ramach Tygodnia Talentów 2020. Ruszamy od poniedziałku 9 marca.

Papieroplastyka

Po raz kolejny podczas Tygodnia Talentów mam uczennicy klasy Vb Pani Ewa Borkowska poprowadziła zajęcia z  papieroplastyki. Już w zeszłym roku zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie było w tym roku. W tegorocznych zajęciach udział wzięła klasa IV.
Na Początku Pani Ewa Borkowska zaprezentowała swoje najpiękniejsze i najciekawsze prace. Następnie pokazała podstawy wytwarzanie elementów konstrukcyjnych. Pod jej kierunkiem uczniowie wykonali elementy swoich przyszłych prac. Praca wymagała od nich skupienia i uwagi. Zajęcie jest czasochłonne ale efekty wysiłku są zachwycające i dają dużą satysfakcję. Zdjęcia z zajęć i dokonania uczniów można obejrzeć na stronie szkoły i facebook’u