Konkurs kolęd

Dnia 16.01.2010 odbył się Międzyszkolny Konkurs Kolęd organizowany przez Szkołę Podstawową nr2. Z naszej szkoły wystąpiły z kl. 1A :Julia Laskowska, Natalia Więcek oraz Maja Kawka,Hania Jaśkowska, Matylda Zaremba (kl 6)z klasy 2:Lena Olczak,Julia Matras ,Gabriela Majewska, Jagoda Kitlińska.
Wśród wielu wykonawców i z naszej szkoły 2 klasy zostały nagrodzone .
Wyróżnienie otrzymała klasa 1B.za kolędę "Gore gwiazda".W  skład zespołu weszli:Weronika Rosińska,Zosia Boguta,Szymon Mikucki,Liliana Krzemińska
III miejsce zajęła klasa 3 ,którą zaprezentowały:Maja Bujko, Marysia Magnuszewska, Oliwia Siwicka, Antosia Sreberska w kolędzie "Kołysanka Józefa".Dziewczęta zaśpiewały do akompaniamentu fortepianu oraz saxofonu.
Wszystkie osoby zaprezentowały pięknie naszą szkołę śpiewając i grając ,za co im serdecznie dziękujemy! Podziękowania składamy również rodzicom, za wyrozumiałość i wsparcie jakie okazali w trakcie przygotowań do konkursu.