Nauczanie on-line Klasa IV Klasa VA Klasa VB Klasa VI C Klasa VI F Klasa VII Klasa VIII A Klasa VIII B

Nauczanie zdalne od 23 marca

Nauczanie on-line

Podajemy instrukcję zalogowania się do Microsoft Teams po otrzymaniu loginu i hasła, które zostaną przesłane przez wychowawcę  na konto ucznia.

Instrukcja.pdf

Nauczanie na odległość będzie kontynuowane przez szkołę do 7 czerwca 2020, przypominamy że jest obowiązkowe dla uczniów.

Nauczyciele mają prawo oceniać pracę uczniów. Zdarza się, że niektórzy uczniowie nie wykonują zadanych prac, co może skutkować ocenami niedostatecznymi.
Zbliża się koniec roku szkolnego i klasyfikacja, która będzie brała pod uwagę również nauczanie na odległość.

Uczniowie, którzy często nie wykonują zadanych prac lub unikają lekcji online mogą zostać zobowiązani do zaliczenia zaległych treści lub zdawania egzaminu klasyfikacyjnego ze wskazanych przedmiotów.

Zaangażowanie uczniów w nauczanie na odległość oraz zachowanie podczas lekcji online będzie brane pod uwagę przy ocenianiu zachowania uczniów.