Program na każdy dzień Zajęcia dla najmłodszych uczniów Imprezy towarzyszące - zaproszeni goście Występy na korytarzu Prace plastyczne Podsumowanie Uczniowskie pasje

Tydzień Talentów 2018

Prace plastyczne

Jak co roku podczas tygodnia talentów nasze oczy cieszą wystawy prac plastycznych,graficznych oraz fotograficznych. Uczniowie z całego gimnazjum mają możliwość wystawienia swoich dzieł i ukazania swojej pasji innym. Wystaw przybywa coraz więcej i więcej, nowe talenty wychodzą na światło dzienne, a przez zwykłe szkolne korytarze przewija się mnóstwo wspaniałych dzieł. Uczniowie mają różny styl plastycznych działań- zaczynając od realistycznych, kończąc na animowanym. Najstarsi czy też najmłodsi, wiek tu nie ma znaczenia, liczy się pasja i wspólne zainteresowania. Uczucia wylane na zwykła kartkę papieru, mieniące się wytrwałością i trudem, nadały szkolnym korytarzomniesamowitegocharakteru. Wszyscy mamy nadzieje, że następnego, następnego i jeszcze następnego roku będzie ich jeszcze więcej.

Maksymedialna Wiktoria Misiak, kl. 3b