O mnie Informacje dla rodziców

Gruber Anna

O mnie

Zgadnij, gdzie było zrobione to zdjęcie ?

Brak galerii w albumie

Witam na mojej stronie!

W naszym gimnazjum możliwe jest korzystanie z pomocy psychologiczno - pedagogicznej w przypadku wystąpienia różnego typu problemów. Do najczęściej zgłaszanych trudności należą: niepowodzenia szkolne, kłopoty w radzeniu sobie ze stresem, problemy osobiste, rodzinne, materialne, a także trudności w relacjach z rówieśnikami i nauczycielami.

W razie potrzeby prosimy zgłaszać się do szkolnego psychologa - Anny Gruber.

Jestem psychologiem klinicznym. Moim podstawowym zadaniem jest pomoc psychologiczna uczniom, rodzicom i nauczycielom. Spotykam się z uczniami przeżywającymi trudności emocjonalne w związku z niepowodzeniami szkolnymi, problemami rodzinnymi i osobistymi. Udzielam uczniom wsparcia psychologicznego, pomagam w rozwiązywaniu problemów i trudności. Zajmuję się także poradnictwem i współpracą w rozwiązywaniu problemów uczniów indywidualnie i w klasie. Dodatkowo zajmuję się określaniem predyspozycji zawodowych przy użyciu testów psychologicznych.

Zajmuję się także współpracą międzynorodową w ramach projektu Partnerskie Porozumienie Szkół.

Konsultacje dla uczniów i rodziców

W godzinach pracy oczekuję na uczniów/ rodziców w gabinecie psychologa i pedagoga.

Poniedziałek   730 - 1530

Wtorek  730 - 1130