O mnie Mój przedmiot : Matematyka Jak będziesz oceniany na lekcjach matematyki? Humor, anegdoty, aforyzmy Wzory, które należy znać

Wojciechowska Teresa

O mnie

Nazywam się Teresa Wojciechowska. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Pracuję w Gimnazjum nr 2 od początku tzn. od 1 września 1999 r, po reformie oświaty w Szkole Podstawowej nr 4 . Uczę matematyki.

A po pracy odpoczywam na  działce. Zapraszam do obejrzenia zdjęć moich kwiatów.

Ta strona jest dla was. Radzę zajrzeć do zakładki "mój przedmiot".Znajdziesz  tam informacje o zasadach oceniania,  prace dodatkowe, ciekawe zadania itp.

Witam również byłych uczniów czyli absolwentów naszej szkoły. Jeżeli ktoś chciałby napisać o swoich losach to proszę listy kierować na adres tewojc@gmail.com. Będzie mi bardzo miło otrzymać od Was jakieś wiadomości.