Serdecznie witamy na stronie internetowej świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4. Pracujemy  codziennie od godz. 7:00 do godz. 17:30. Można do nas przyjść przed lekcjami lub zaraz po i wziąć udział w różnych zabawach proponowanych przez uczniów lub nauczyciela. Zapraszamy Was na zajęcia sportowe, plastyczne, medialne, relaksacyjne i gry planszowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można tu miło spędzić czas, pobawić się lub odrobić pracę domową.

Czas na zasłużony odpoczynek ...

Kiedy jesteśmy już bardzo zmęczeni, gdy po południu wracamy z boiska lub z sali gimnastycznej, wtedy przychodzi czas na relaks i oglądanie bajek. Wyciągamy wtedy materace, pufy i wyciszamy się. Jak miło wink